Skip to content

O nás

Vytvořili jsme místo, kde bychom se sami chtěli vdávat či ženit, slavit své životní milníky nebo pořádat firemní akce pro své kolegy. 

Jsme tři kamarádi, Zuzka, Honza a David. Každý z nás jme do projektu dali to, v čem si myslíme, že jsme silní. Každý trochu něco jiného, ale všechny tři nás spojila jedna myšlenka. A to vytvořit ideální místo pro dělaní radostí. 

Proč "Chateau Kravín"?

No možná právě proto…

Celý statek byl skutečně kdysi kravínem se stodolou a tak proč to nepřiznat? Tam, kde budete spát, tedy v KRAVÍNĚ, kdysi pobývaly a spaly krávy. No a tam, kde se  budete bavit a hodovat, tedy ve STODOLE, se kdysi skladovala podestýlka a jídlo pro krávy. A proto, že stodola je to opravdu honosná, tak jsme celý komplex po dlouhých a vášnivých debatách povýšili nadsázkou do stavu českého “CHATEAU” 

A mimo jiné také proto, abyste nemuseli dlouze vysvětlovat, proč své blízké zvete na oslavu do KRAVÍNA. Pozvání do CHATEAU KRAVÍN zní mnohem lépe a nedá se odmítnout, no uznejte sami 🙂 

SVATBA_RAJCHERTOVI-WEB-5741


Honza

Jmenuji se Honza a celý projekt jsem od začátku až do realizace vedl a znám v něm tedy každinkou cihlu. Sám jsem se na CHATEAU KRAVÍN ženil a tak znám všechny možnosti a příležitosti, které vám statek nabízí. No a proto, že jsem i provozním managerem projektu, rád vám budu při ruce během plánování detailů vaší svatby. 

Kontaktní telefon na této stránce je přímo na mne, email na mne a mé kolegy a všichni uděláme maximum proto, abyste na CHATEAU KRAVÍN měli jen ty nejhezčí vzpomínky.