Skip to content

Svatba

..aby byla vaše první a poslední zároveň

Víme z vlastní zkušenosti, jak je svatba důležitý moment ve Vašem životě

Ať už máte jasnou představu, jak chcete vaši svatbu pojmout a nebo potřebujete pomoci cokoli zařídit, stačí nám říct. Důležité je, že hlavními body každé správné svatby, tedy OBŘAD, HOSTINU a UBYTOVÁNÍ máte na Chateau Kravín zajišteny.

Obřad

Existuje nespočet krásných míst, kde můžete vstoupit do svátosti manželské. U nás budete mít zajištěné vše na jednou místě – obřad, svatební hostinu, ubytování hostů i náležitou oslavu vašeho životního kroku. 

Svatební obřad u nás můžete mít za každého počasí. Když je krásně, můžete se nechat oddat přímo pod širým nebem nebo když vám na svatbě prší z nebe štěstí, může se vás obřad uskutečnit ve stylových prostorách naší stodoly.

PŘEJEME VÁM, ABY VZPOMÍNKY NA VÁŠ SVATEBNÍ DEN BYLY NEZAPOMENUTELNÉ

Hostina 

Svatební hostina je příležitost k oslavě spojení dvou lidí svazem manželským. U nás si můžete vybrat, zda si zajistíte tradiční slavnostní pokrmy sami či využijete služeb cateringových firem. U nás budete mít v každém případě k dispozici perfektní zázemí pro přípravu pokrmů, ať už bude vaše rozhodnutí jakékoliv.

Věříme, že rádi využijete velikou a plně vybavenou kuchyni včetně konvektomatu a lednic.

UVĚDOMUJEME SI, ŽE LÁSKA PROCHÁZÍ ŽALUDKEM, A PROTO JSME PROSTORY PRO PŘÍRAVU VAŠICH LAHODNÝCH POKRMŮ NEPODCENILI.

Ubytování

Využijte naší nabídky příjemného a pohodlného ubytování v 15 dvoulůžkových pokojích přímo v Chateau Kravín. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením. Naší snahou je vyhovět všem požadavkům pro Váš bezchybný pobyt. Pokud se u nás rozhodnete ubytovat, k dispozici vám bude venkovní ohniště, gril, společenská místnost či venkovní posezení.

Jdi s tím, kdo Tě má rád!V. Hugo

Máte nějaké dotazy?