Skip to content

Pobyty pro party

Přátelství je jediným tmelem, který kdy bude držet svět pohromadě

Ať už se chcete setkat po letech nebo jste stará parta a hledáte nové místo, které jste ještě neprozkoumali, jste tady správně.

Aktivity

Společně pobýt, podniknout zajímavé výlety a zážitky v okolí, vyrazit na výšlap, na kola, zahrát si outdoorové hry, navštívit jihočeský vinný sklípek nebo si klidně zacvičit jógu v zázemí prostorné Stodoly. Prostor je uzpůsoben k možnému zatemnění a tak i projekční techniku můžete využít na maximum. Pro více možností, co je možné v okolí Chateau Kravín podnikat klikněte zde:

Občerstvení

Pokud se rozhodnete pojmout občerstvení formou teamového vaření nebo ohřevu předpřipraveného vlastního jídla, popřípadě si objednáte catering od nás, můžete využít velkorysého vybavení naší kuchyně, která je uzpůsobená na obsluhu až 80 lidí. 

Cena za 6-ti denní pobyt

Využijte naší nabídky 6-ti denního (5 nocí) pohodlného ubytování v 15 dvoulůžkových pokojích přímo v Chateau Kravín s přístupem do kuchyně a jídelním stolům ve Stodole. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením. K dispozici vám bude venkovní ohniště, gril, společenská místnost či venkovní posezení.

Cena 59,999 Kč (vč. DPH) zahrnuje: 

– 5 nocí v 15 pokojích – od Neděle do Pátku
– Přístup ke kuchyni, lednicím a jídelním stolům ve Stodole
– Přístup ke sklípku ve Stodole
– Kompletní lůžkoviny (vyjma ručníků)
– Uzamykatelnou místnost na kola / motorky 
– Spotřebu vody
Poplatky navíc:
Poplatky za elektrickou energii (přesně podle Vaší spotřeby)
– Poplatek obci 30 Kč / osobu a noc
– Poplatek za úklid po Vašem odjezdu 3,000 Kč 

“Práce ve skupině je základ, pomůže vám hodit vinu na někoho jiného :-)” Murphyho zákon

Máte nějaké dotazy?