Skip to content

Oslava

K pořádné oslavě patří pořádné maso, pořádné pití a pořádní přátelé

Na přátele a oslavy nemíváme v životě moc času. U nás to můžete změnit.

Pokud si chcete své přátele a blízké skutečně užít, vemte si je na celý víkend k nám. Můžete pro ně připravit společně s námi výlety na kolech do 5 km vzálených Hoštic, které se proslavily trilogií Slunce, Seno.., nebo do Strakonic (10 km), či zorganizovat pěší tůry v okolí. 

Jídlo

Je to na vás. Na statku je možné dělat vekovní grilování masa, opékání selete nebo příprava jídla ve velkokapacitní kuchyni ve STODOLE, kde je i zázemí na catering, pokud byste chtěli mít oslavu úplně bez starostí. 

Pití

I v této oblasti je to čistě na vás, zda se rozhodnete privézt si sud a výčepní zařízení / pomůžeme zajistit /nebo využijete chladící prostory kuchyně ve STODOLE

Aktivity

Ať už je to výlet na kolech (ve STODOLE si můžete bezpečně uložit kola), pěší výlety nebo aktivity v nejbližším okolí statku, stačí nám dát vědět a my vám rádi zašleme seznam všech aktivit, které se v okolí dají uskutečnit. V okolí je mimo jiné přírodní koupaliště, zrekonstruovaný hrad nebo třeba známá vesnice Hoštice.

Člověk by měl využít každé vhodné příležitosti k oslavě. Život se již postará o to, aby se nenaskytla příliš často.“ —  Geisler

Máte nějaké dotazy?